HÍREKPORTRÉTÁRSALGÓAKTUÁLISFÓKUSZBANEGYHÁZVENDÉGSÉGBENSZUBJEKTÍVSZÍNESFesztiválÉLETMÓDAdatvédelemX
A BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT ONLINE KIADVÁNYA
aktuális

Állásajánlat

2020. augusztus 15. (szombat) 15:08

Állásajánlat - Projektmenedzser

Negyedszázados tapasztalattal rendelkező cégünk keresi kiváló csapatának új, nemzetközi pályázatok írásában, menedzselésében jártas tagját.

Feladatok: pályázatfigyelés, projektek előkészítése, pályázatírás és menedzsment, hazai és külföldi partnerekkel történő kapcsolattartás, pályázati elszámolások készítése, benyújtása, prezentációk, meetingek vezetése.

Elvárások: felsőfokú közgazdász vagy egyéb szakirányú végzettség, tárgyalási szintű angol nyelvtudás, hazai és nemzetközi pályázatok írásában és menedzselésében szerzett minimum 1 éves tapasztalat, pályázati eljárásrendek, jogszabályok ismerete, önálló és precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség, jó szervező- és problémamegoldó képesség, kreativitás, csapatszellem, B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk: versenyképes fizetés, családbarát, belvárosi munkahely, kiváló közösség, 25 éves tapasztalat és ismeretek megosztása.

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: hr@mfu.hu